£od 8,91 na godz.

Bez języka Anglia praca fizyczna przy sortowaniu odzieży od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 16 marca 2022 00:04

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Anglii dla Polaków. Zatrudnienie w Londynie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 8,91 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zdaniem będzie sortowanie odzieży używanej, która jest eksportowana do Europy oraz Afryki;
  • pracownik będzie dokładnie sprawdzał każdą sztukę odzieży, a potem segregował ją na podstawie stanu i kategorii.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • umowę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 28 dni urlopu;
  • wolne weekendy – możliwość pracy w soboty po zdobyciu doświadczenia;
  • zakup odzieży ze zniżką pracowniczą;
  • dla chętnych dwa razy w tygodniu zajęcia z fitness oraz jogi;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 d 15.30.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o kontakt poprzez WhatsApp pod numerem: +44 7818 507 844

Źródło: www.sotland.pl

ID ogłoszenia: 7496230dd72857d9