£12,00/h +zakwaterowanie

Bez języka Anglia praca na budowie od zaraz przy wyburzeniach-rozbiórkach w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 maja 2022 00:14

Z darmowym mieszkaniem w Londynie od zaraz do podjęcia praca w Anglii na budowie przy rozbiórkach i wyburzeniach. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego będzie możliwe, doświadczenie mile widziane.

Umowa na minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Zarobki: 12,00 GBP/h brutto +dodatki

Miejsce pracy: obrzeża Londynu

Liczba miejsc: 4

Zadania:
– praca fizyczna przy zbiórkach starych magazynów i fabryk na obrzeżach miasta
– praca w wykorzystaniem elektronarzędzi
– ręczny załadunek drobnych elementów na samochody ciężarowe

Wymagania:
– mile widziany język angielski w stopniu podstawowym pozwalający na rozumienie prostych poleceń
– siła fizyczna, dobre zdrowie, wytrzymałość
– osoby bez nałogów zmotywowane do ciężkiej pracy
– atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (na koszt pracodawcy)
– transport na i z miejsca pracy
– legalne zatrudnienie przez agencję
– konkurencyjne warunki finansowe

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń do końca września na podany poniżej adres poczty email. Zatrudnienie do końca października 2022 lub dłużej.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „wyburzenia Londyn 2022″

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 14862840a3d8b313