£2500-2800/rok

Bez języka Anglia praca od zaraz w budownictwie przy wykończeniach Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 lipca 2017 03:08

Firma budowlana z Londynu zatrudni osoby od zaraz do pracy w Anglii na budowie przy wykończeniach. Oferta aktualna od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejscowość: Londyn, większość zleceń to okolice Einfield
Zarobki: rocznie minimum 25000 GBP

Zakres zadań:

  • prace ogólnobudowlane
  • samodzielne wykonywanie podstawowych prac hydraulicznych, stolarskich, dekoratorskich
  • układanie płytek na podłogach i ścianach
  • zadania wykonywane muszą być bardzo starannie i profesjonalnie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w wymiarze minimum 5 lat
  • profesjonalne wykonywanie zadań
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac budowlanych
  • własne narzędzia do pracy
  • kartę CSCS, numer insurance oraz utr
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki w wysokości około 25000 do 28000 funtów rocznie
  • pracę samodzielną
  • zgraną ekipę profesjonalistów
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • info@raamconstruction.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1116177

ID ogłoszenia: 5375956c96e7696c