£od 10,00 na godz.

Bez języka Anglia praca przy sprzątaniu domów jednorodzinnych od zaraz Londyn 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 stycznia 2020 00:02

Dla sprzątaczy i sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Londynie przy sprzątaniu mieszkań i domów jednorodzinnych na pełny etat dla Polaków.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie domów jednorodzinnych, np. wynoszenie śmieci, mycie podłóg, odkurzanie oraz ścieranie kurzów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie – pracę na cały etat albo z mniejszą liczbą godzin, w zależności od preferencji (par time);
  • opłacony trening;
  • bardzo dobre warunki finansowe od 10,00 GBP na godz. – tygodniówki wynoszą od 300 do 500 GBP w zależności od ilości przepracowanych godzin.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę przy sprzątaniu domów jednorodzinnych w Londynie, proszone są o wysyłanie wiadomości SMS wraz z imieniem i okolicą zamieszkania pod numer telefonu: 07496495168 (Agnieszka).

Źródło: www.praca4u.net/sprzatanie-londyn-id1194909.html

ID ogłoszenia: 375e26f9a896b13