£8 - 9 /h brutto

Bez języka Anglia praca przy taśmie na produkcji telewizorów LCD dla par Leeds UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2016 17:57

Fabryka telewizorów LCD z Leeds poszukuje pary do legalnej pracy w Anglii na produkcji manualnej od zaraz. Ogłoszenie bez znajomości języka angielskiego dla osób dyspozycyjnych na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcji – montażu

Miejsce pracy: Leeds

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 8,00 GBP brutto za godzinę osoby bez języka, 9,00 GBP/h osoby ze znajomością angielskiego

Start: od zaraz

Zadania:
– montaż poszczególnych komponentów telewizorów LCD na taśmie produkcyjnej
– kontrola jakości produktów na ostatnim etapie procesu produkcyjnego przed pakowaniem
– pakowanie wyrobów do opakowań kartonowych, kompletowanie zestawu (kable, gwarancja, pilot, podstawka)
– prace magazynowe, paletowanie towaru, przygotowanie do transportu

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dokładność
– mile widziane doświadczenie w produkcji elektroniki
– zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
– umiejętność pracy w grupie
– znajomość języka będzie atutem
– gotowość do zatrudnienie w systemie zmianowym
– dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące

Oferujemy:
– atrakcyjną posadę w renomowanej, międzynarodowej firmie
– dobre warunki finansowe
– możliwość otrzymania stałej umowy po zakończeniu pierwszego kontraktu
– możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
– zakwaterowanie płatne w mieszkaniach na terenie Leeds (koszt 200-250 GBP miesięcznie)

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja LCD Leeds 2016″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

ID ogłoszenia: 52657e5ce60d25cf

5 komentarzy na “Bez języka Anglia praca przy taśmie na produkcji telewizorów LCD dla par Leeds UK”

  1. Mariola mery na 28 września 2016 @ 14:35

    Jestem zainteresowana

  2. Witam jestem włochem poszukującym pracy w anglii. Czy obejmuje mnie oferta pracy? Pozdrawiam Simone D’angelo

  3. Witam jestem zainteresowany pracą mam doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej w anglii proszę o kontakt 536103555 .

  4. Szukam pracy na stałe jestem już 5 lat w ang mam licencje na wózki widłowe Piotr proszę idp na e-mail

  5. Szukam pracy na wózki lub na produkcji własny transport szukam pracy na stale

Zostaw odpowiedź do Mariola mery