£8,91 na godz.

Bez języka Anglia praca sezonowa przy zbiorach pieczarek od zaraz 2021 Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 20:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Anglii dla Polaków przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie 2021 w Southampton bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 8,91 GBP na godz., a po 12 tygodniach podwyżka do 9,26 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie pieczarek.

Wymagania:

  • buty ochronne – Safety schoes;
  • mile widziany będzie własny transport (zapewniony będzie z Itchen Bridge, Shirley, Centrum oraz Portswood).

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez cały rok z możliwością przejścia na kontrakt;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

07917 392791 albo można wysłać wiadomość SMS z podaniem swoich danych kontaktowych.

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-przy-zbiorze-pieczarek_i108215

ID ogłoszenia: 96260d359932b407