£8,50-10,50 GBP/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz w sklepie wykładanie towaru Newcastle upon Tyne

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Newcastle upon Tyne
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 00:56

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii w sklepie z Newcastle upon Tyne. Zatrudnienie bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki sklepowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Newcastle upon Tyne

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto (bez języka), 10,50 GBP/h brutto/h (osoby ze znajomością języka)

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Umowa: 3 miesiące próbne, później możliwa stała umowa bezpośrednio u pracodawcy

Zadania:
– rozładunek dostaw towarów na magazynie sklepowym
– rozkładanie towarów na półki w markecie
– zmiana ekspozycji
– inwentaryzacja
– dbanie o aktualne daty przydatności do spożycia żywności
– naklejanie metek z cenami na towar, etykiet na regały sklepowe

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna, szybkość, siła, wytrzymałość
– gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia
– możliwość pracy na zmiany nocne
– umiejętność pracy w grupie (osoby bezkonfliktowe)
– zaświadczenie o niekaralności do wglądu
– mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy oraz znające język angielski

Oferujemy:
– zatrudnienie przez agencję do końca roku, następnie możliwa stała umowa podpisywana już bezpośrednio z pracodawcą
– bezpłatne ubezpieczenie NNW
– bezpłatne zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę w Sunderland (pary mają zagwarantowane samodzielne pokoje)
– pomagamy z formalnościami, złożeniem konta bankowego, uzyskaniem numeru NIN etc.
– nie pobieramy opłat za rekrutację
– wypłaty w formie tygodniowej bezpośrednio na konto walutowe

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “sklep Newcastle 2019”

greatjob@fastmail.co.uk

ID ogłoszenia: 3435d251fc49775b