£8,00 - 9,00 brutto/h

Bez języka dam pracę w Anglii dla par na produkcji telewizorów Leeds 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 18:14

Fabryka telewizorów LCD z Leeds UK poszukuje od stycznia 2018 pracowników produkcji oraz pary do pracy w Anglii na montażu bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez 3 pierwsze miesiące (czas na znalezienie własnego mieszkania przy przedłużeniu umowy).

Stanowisko: pracownik produkcji – montażu

Miejsce pracy: Leeds

Liczba wakatów: 6 (lub 3 pary)

Zarobki: 8,00 GBP brutto za godzinę osoby bez języka, 9,00 GBP/h osoby ze znajomością angielskiego

Start: od stycznia 2017

Zadania:
– montaż poszczególnych komponentów telewizorów LCD na taśmie produkcyjnej
– kontrola jakości produktów na ostatnim etapie procesu produkcyjnego przed pakowaniem
– pakowanie wyrobów do opakowań kartonowych, kompletowanie zestawu (kable, gwarancja, pilot, podstawka)
– prace magazynowe, paletowanie towaru, przygotowanie do transportu

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dokładność
– mile widziane doświadczenie w produkcji elektroniki
– zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
– umiejętność pracy w grupie
– znajomość języka będzie atutem
– gotowość do zatrudnienie w systemie zmianowym
– dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące

Oferujemy:
– atrakcyjną posadę w renomowanej, międzynarodowej firmie
– dobre warunki finansowe
– możliwość otrzymania stałej umowy po zakończeniu pierwszego kontraktu
– możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
– zakwaterowanie płatne w mieszkaniach na terenie Leeds (koszt 200-250 GBP miesięcznie od osoby 350 od pary)

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja LCD Leeds 2018″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8405849d09bda495

3 komentarze na “Bez języka dam pracę w Anglii dla par na produkcji telewizorów Leeds 2018”

  1. dobry
    dobrych miejsc pracy.
    mówić po polsku, Rosja, Rumunia Mniej mówić po angielsku

  2. Szukam obojetnie jakiej pracy z zakwaterowaniem. Moj meil marcel87333@wp.pl
    Jestem w anglii

  3. Dostepna oferta pracy?