£9,50-12,00 GBP/h

Bez języka dam pracę w Anglii dla par od zaraz produkcja dużego AGD fabryka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2023 00:20

Fabryka z Londynu poszukuje chętnych lub pary do pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy montażu dużego AGD. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu za opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji / montażu

Miejsce: Londyn

Start: od zaraz

Zarobki: 9,50 – 12,00 GBP/h (zależne od kwalifikacji i znajomości języka)

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Praca polegająca na dokładnym montowaniu elementów dużego sprzętu AGD (lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki) na linii produkcyjnej, przy użyciu narzędzi elektrycznych. Pracownik będzie również odpowiedzialny za kontrolowanie jakości montażu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży montażu AGD jest mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz na minimum okres 6 miesięcy
  • Poszukujemy osób pracowitych bez nałogów alkoholowych i tych mocniejszych
  • Preferujemy osoby przebywające aktualnie w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji pracownika
  • Możliwość pracy wspólnej dla par
  • Zakwaterowanie dla pracowników jest zapewniane przez pracodawcę, koszt dla pracownika to 150 GBP/miesiąc lub 250 GBP dla pary
  • Gwarantujemy legalną pracę w Anglii pomimo brexitu.

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Produkcja AGD Londyn″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 2936419f5655b3c5