£9,20 GBP/h +zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Anglii dla pomocy kuchennej od zaraz w Nottingham 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2021 00:09

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w restauracji z Nottingham UK propozycja pracy w Anglii jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz na czas nieokreślony. Mile widziane doświadczenie w gastronomii.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 1

Zarobki: 9,20 GBP/h brutto

Zadania:

Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie wsparcie kucharzy przy robieniu sałatek, siekaniu warzyw, przygotowaniu sosów do pizzy i makaronów. Ponadto zmywanie naczyń i utrzymanie czystości na kuchni.

Wymagania:

– doświadczenie w gastronomii

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– pracowitość, dokładność, brak nałogów

– w pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia od osób, które obecnie już przebywają na terenie Wielkiej Brytanii

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

– atrakcyjne wynagrodzenie

– wypłaty zawsze na czas w postaci tygodniówek

– miła i przyjazna atmosfera na miejscu pracy w międzynarodowym zespole

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Pomoc kuchenna Nottingham 2021″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 62560b6ae947cbc0