£do uzgodnienia

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz Corby przy produkcji artykułów higienicznych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corby
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2016 22:48

Poszukujemy od zaraz pracowników na produkcję artykułów higienicznych do fabryki z Corby. Praca w Anglii bez doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy dobre wynagrodzenie oraz stabilną umowę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Corby, UK.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia indywidualnie

Zadania na stanowisku:

  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie produktów;
  • konkretne zadania będzie zlecał kierownik;
  • jest to praca w trybie zmianowym – 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00.

Wymagania:

  • motywacja do pracy;
  • zaradność, samodzielność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dostosowanie się do regulaminów obowiązujących na hali produkcyjnej;
  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • stabilne i stałe zatrudnienie;
  • wysokie zarobki;
  • pracę w miłym, nowoczesnym otoczeniu;
  • szkolenie wstępne;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową, pod adres:

adam.jankowski@heads-uk.com lub telefonicznie na numer – +44 01332977718

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Prosimy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://www.heads-uk.com/

ID ogłoszenia: 45857aa42672078a

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz Corby przy produkcji artykułów higienicznych”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Czy jest jeszcze aktualna ? Pracowalam 1,5 jako operator madzyny typu flow pack w Polsce. Wlasnie przyjechalam do Anglii.

  2. Dzień dobry. Czy potrzebują państwo ludzi do
    Pracy? 🙂