£14,00 GBP/h +mieszkanie

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz przy dezynfekcji powierzchni 2023 w Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 mies.
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 maja 2023 00:11

Przy dezynfekcji różnych powierzchni od zaraz w Southampton do podjęcia legalna praca w Anglii. Zatrudnienie 2023 tymczasowe bez znajomości języka dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Southampton

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Wynagrodzenie: 14,00 GBP/h brutto +zakwaterowanie darmowe

Zadania:

W rejonie Southampton zadania związane z dezynfekcją przy użyciu specjalistycznych rozpylaczy na ogólnodostępnych powierzchniach takich jak poręcze, klatki schodowe, bankomaty, poczekalnie, perony, przystanki itp. Zadania te są wykonywane przez kilkuosobowe grupy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na co najmniej okres 3 miesięcy
  • preferowane osoby znające język angielski
  • czynne prawo jazdy brytyjskie będzie atutem

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz darmową odzież ochronną, taką jak kombinezon, maska i rękawiczki. Przeprowadzamy szkolenie wprowadzające do pracy, a także zapewniamy darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienką i dostępem do internetu WiFi. Oferujemy zatrudnienie na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia kontraktu, cykliczne bezpłatne testy na obecność Sars-CoV-2 oraz bezpłatne ubezpieczenie medyczne i wypłatę przestojowego w przypadku choroby.

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Dezynfekcja Southampton 05/2023″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 343645ac2384b995