££9 za godzine

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz przy zmianie baterii do hulajnóg miejskich, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: LONDON
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: bez ograniczeń
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 października 2021 00:10

W Londynie od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy zmianie baterii do hulajnóg miejskich. Oferta bez zapewnionego zakwaterowania.

Cześć! Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem hulajnóg elektrycznych na minuty. Obecnie do naszego zespołu w Londynie poszukujemy osoby na stanowisko pomocnika do hulajnóg ( Wynajem baterii)

Zadania:
• Jeżdżenie do miejsca wyznaczonego przez Team Leadera
• Wymiana baterii

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego (np. Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato, Renault Master)
• Prawo jazdy kat. B
• Pozytywne nastawienie, dynamiczność, motywacja do pracy
Co oferujemy:

• Pracę w szybko rozwijającym się start-upie
• Dużą elastyczność w ustalaniu grafików
• Możliwość stałej współpracy na podstawie umowy o pracę, a wraz z nią więcej benefitów

szymon.mazur@siarticcs.co.uk

ID ogłoszenia: 184616f23069388e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: szymonjmazur
  • Zarejestrowany od: 19 października 2021

Inne przedmioty dodane przez szymonjmazur

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez szymonjmazur »