£11,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz sprzątanie-dezynfekcja siłowni w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 maja 2023 00:16

Siłownia z Londynu poszukuje od zaraz sprzątaczek-sprzątaczy do pracy w Anglii. Oferta bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji sali ćwiczeń oraz innych pomieszczeń (szatnie, hol, recepcja). Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce: Londyn (Croydon)

Liczba miejsc: 2

Zarobki: od 11,50 GBP/h brutto +premie

Zadania:

Kompleksowe sprzątanie sali fitness, siłowni, strefy saun, toalet, pomieszczeń ogólnodostępnych. Dezynfekcja powierzchni w tym sprzętu do ćwiczeń.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • brak konfliktów z prawem
  • brak nałogów
  • rzetelność, dokładność, uczciwość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + liczne premie uznaniowe i okolicznościowe
  • pomoc w znalezieniu taniego zakwaterowania blisko miejsca pracy
  • wsparcie przy wszystkich sprawach formalnych na miejscu
  • darmowy karnet na siłownię / zajęcia fitness

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Sprzątanie siłowni Londyn Croydon″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 49164518c25bf369