£8,21 na godz.

Bez języka dam pracę w Anglii przy pakowaniu kwiatów od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 marca 2020 00:48

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla pakowaczy bez doświadczenia. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka przy pakowaniu kwiatów oraz ich rozładunku i rozdzielaniu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca od wtorku do soboty w systemie jednozmianowym – praca rozpoczyna się o 5.00 am, a kończy około 10.00 am (to zależy od ilości pracy na dany dzień);
  • rozładowywanie kwiatów z wózków i rozdzielanie ich do odpowiednich sekcji pracy;
  • czyszczenie oraz przygotowanie kwiatów do zapakowania;
  • pakowanie kwiatów zgodnie ze standardami firmy, a następnie przygotowanie ich do odbioru przez kierowcę;
  • sprawdzanie kwiatów, które odbiera kierowca z listą załadunkową;
  • dodatkowym zadaniem będzie: przygotowywanie kwiatów na kolejne dni i do wysłanie do filii firmy w Europie, wykonywanie prac magazynowych, a także współpracowanie z innymi departamentami.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z kwiatami;
  • dyspozycyjność;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz najpierw na trzymiesięczny okres próbny;
  • samozatrudnienie, a po okresie próbnym kontrakt – opcjonalnie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: k.ladna@flowerbx.com

Źródło: www.praca4u.net/pakowanie-kwiatow-id1288909.html

ID ogłoszenia: 5235e7b64f49895f