£9,00 GBP/h brutto

Bez języka dam pracę w Anglii przy sprzątaniu kina od zaraz w Londynie 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesiecy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2018 00:13

Poszukiwani od zaraz sprzątacze i sprzątaczki do pracy w Anglii. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka przy sprzątaniu sal kinowych w multipleksie z Londynu.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: 9,00 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 4

Start: ASAP

Zadania:

Kompleksowe sprzątanie sal klinowych po zakończonych seansach filmowych, jak również utrzymanie czystości toalet oraz innych pomieszczeń dostępnych dla klientów.

Wymagania:

– doświadczenie przy sprzątaniu

– znajomość języka angielskiego będzie atutem

– gotowość do pracy na zmiany wieczorne i weekendy

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie

– przejrzyste warunki zatrudnienia

– miłą atmosferę w młodym, międzynarodowym zespole

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “Kino Londyn 09/2018”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 3225b6a0dfc8dfdc