£6,95-7,20/h brutto

Bez języka dam sezonową pracę w Anglii 2017 od zaraz zbiory truskawek i malin

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2017 01:10

Chętnie zatrudnimy przy zbiorach owoców, głównie truskawek i malin. Od zaraz sezonowa praca w Anglii 2017 dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz’

Zarobki: od 6,95 do 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach owoców miękkich, głównie truskawek oraz malin
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do prac na farmie polegających na sadzeniu lub pieleniu roślin

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego wyjazdu
  • dyspozycyjność na okres od 3 do 6 miesięcy
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • pracę w Anglii bez znajomości języka
  • zapewnione płatne zamieszkanie
  • możliwość rozłożenia na raty kosztów wyjazdu

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu pod numerem:

603604669

lub poprzez formularz na stronie:

Zapraszamy na spotkania w Rzeszowie, Bydgoszczy, Olsztynie, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

Źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-wielka-brytania-irlandia-zbiory-owocow-CID4-IDkemA2.html#d87b6c97cb

ID ogłoszenia: 776593153c584005