£8,21 na godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Anglii od zaraz w rolnictwie sadzenie i pielenie malin na farmie Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do kwietnia 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2020 22:44

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii na farmie przy sadzeniu i pieleniu malin. Zatrudnienie bez języka w rolnictwie na terenie Birmingham. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3 – 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przygotowawczych na farmie – sadzenie, pielenie oraz przycinanie itp.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w rolnictwie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 48 GBP na tydzień;
  • około 40 godzin pracy w tygodniu, a weekendy są w większości wolne;
  • zatrudnienie do kwietnia 2020 (jest też możliwość zostania do listopada 2020).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 531 773 454

Źródło: www.olx.pl/oferta/anglia-prace-przygotowawcze-na-farmie-CID4-IDCUqY1.html

ID ogłoszenia: 5075e187a6d9fab2