£9,50 - 12,00 na godz.

Bez języka fizyczna praca w Anglii od zaraz na myjni samochodowej Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2022 00:03

Myjnia samochodowa z Londynu potrzebuje od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy myciu-sprzątaniu pojazdów. Pracodawca zapewnia również możliwość współpracy na zasadzie prowizji.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,50 – 12,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w branży motoryzacyjnej;
  • zadaniem będzie profesjonalne czyszczenie samochodów, czyli detailing;
  • praca na myjni samochodowej.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w detailingu;
  • chęć samodoskonalenia;
  • gotowość do podjęcia pracy w Londynie od zaraz;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość współpracowania na zasadzie prowizji;
  • stałą pracę u sprawdzonego pracodawcy;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV należy kierować na adres e-mail:

info@fawcustoms.co.uk

lub można wysłać wiadomość SMS pod numer telefonu: 07966170469 – Piotr

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 82462570269b0865