£8,21 na godz.

Bez języka od stycznia 2020 dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach kwiatów Kornwalia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kornwalia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do kwietnia 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2019 01:12

Ogłoszenie aktualnej od stycznia 2020 sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Kornwalii przy zbiorach kwiatów z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kornwalia.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od 6 stycznia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocniczy robotnik polowy;
  • zadaniem będzie zbieranie kwiatów (żonkili) na polu, a następnie układanie i wiązanie ich w bukiety, pakowanie do skrzynek i przenoszenie do punktów odbioru;
  • praca w grupie, która zależy od zmiennych warunków pogodowych, a także od szybkości wzrostu roślin;
  • konieczne jest schylanie się oraz przenoszenie skrzynek z kwiatami.

Wymagania:

  • mile widziana będzie podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w czteroosobowych karawanach w cenie 52,85 GBP na tydzień;
  • darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, a także dojazdy na zakupy;
  • w razie potrzeby pracodawca może pomóc w znalezieniu odpowiedniego przewoźnika z Polski do Wielkiej Brytanii;
  • zatrudnienie od stycznia 2020.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: https://gratka.pl/praca/pracownik-do-zbioru-kwiatow-praca-sezonowa/ob/14100081

ID ogłoszenia: 5225db8316056c45