£8,21 na godz.

Bez języka od zaraz dam sezonową pracę w Anglii zbiory truskawek, malin, borówek

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: koniec czerwca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy lub końca października 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2019 04:33

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek, malin i borówki. Oferta dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od końca czerwca 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek, malin i borówek.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • wyżywienie we własnym zakresie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od końca czerwca.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne w przyczepach kempingowych;
  • bezpłatne dojazdy do sklepu;
  • atrakcyjne warunki finansowe – praca w systemie akordowym – 8,21 GBP na godz.;
  • praca dom połowy lub końca października – długość pobytu określa osoba wyjeżdżająca.

Aplikacja:

Spotkania informacyjne odnośnie pracy odbędą się w dniach 24 do 28 czerwca 2019 w Tarnowie, Rzeszowie, Przemyślu i Zamościu.

Zgłoszenia można wysyłać poprzez e-mail: posrednictwopracy@onet.eu

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-841793.php

ID ogłoszenia: 2555cf69d7b9be6f

1 odpowiedź na “Bez języka od zaraz dam sezonową pracę w Anglii zbiory truskawek, malin, borówek”

  1. Witam jestem zainteresowany praca obecnie przebywam w UK i bardzo zależy mi na pracy