£od 9,50 GBP/h

Bez języka od zaraz sezonowa praca w Anglii zbiory szparagów, Exeter 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2022 00:19

Od zaraz i bez znajomości języka poszukiwane osoby dyspozycyjne do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2023 w Exeter przy zbiorach szparagów na polu. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na cały okres współpracy (około 8-10 tygodni).

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Exeter UK

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 10

Zarobki: od 9,50 GBP/h lub akord

Zadania:

Zbiór – wycinanie szparagów białych z pomocą specjalnego nożyka.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na cały sezon (około 2 miesiące)
  • dobra kondycja, zdrowy kręgosłup
  • własna odzież nieprzemakalna i obuwie
  • mile widziane doświadczenie przy szparagach i znajomość języka

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na cały okres zbiorów w domkach typu holenderskiego
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracodawca zapewnia na plantacji nielimitowany dostęp do zimnej wody pitnej
  • możliwość skorzystania z organizowanego wyżywienia zbiorowego – śniadanie i obiad (koszt ok 4 GBP dziennie)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres:

milena.wieczorek@gazeta.pl z informacją na temat doświadczenia, znajomości języka oraz dostępności.

Zgłoszenia od par i grup proszę przesyłać wspólnie z jednego adresu email.

ID ogłoszenia: 713624c9a2e315e1