£7.50 - 7.82/h brutto

Bez języka oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy recyklingu Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2017 02:41

Od zaraz fizyczna praca w Anglii przy recyklingu dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w zakładzie z Londynu przy sortowaniu odpadów na ruchomej taśmie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: północny Londyn, Edmonton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: zmiana dzienna 7,50 GBP za godzinę brutto, nocna – 7,82

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w sortowni przy recyklingu
  • zadaniem pracownika będzie segregacja odpadów przy ruchomej taśmie

Wymagania:

  • przychodzenie do pracy na czas
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • wytrzymałość i siła fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w Anglii od zaraz na dłuższy okres
  • szansę rozwoju zawodowego oraz otrzymania awansu
  • zatrudnienie w systemie 4 dni pracy na 4 dni wolne
  • dobre zarobki
  • pracę na zmianie dziennej od 8 do 19 oraz nocnej w godzinach 20-7

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail:

recruitment.edmonton@smartsolutions.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1105339

ID ogłoszenia: 55158f29b6af123c

1 odpowiedź na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy recyklingu Londyn”

  1. Dzien dobry
    chcialabym podjac ta prace
    Prosze o numer telefonu abym mogla zadzwonic
    Milego dnia