£9,00 na godz.

Bez języka oferta pracy w Anglii dla pomocy kuchennej od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 września 2021 00:05

Restauracja z Londynu poszukuje od zaraz chętnych osób do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej bez znajomości języka na pełny etat z możliwością wypracowania nadgodzin.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla pomocy kuchennej w restauracji;
  • zadaniem będzie wykonywanie różnych zadań, np. przygotowywanie i przynoszenie składników, praca na zmywaku itp.

Wymagania:

  • posiadanie numeru ubezpieczenia, konta w banku oraz statusu osoby osiedlonej;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • nie jest wymagana znajomość języka angielskiego ani posiadanie doświadczenia;
  • pracowitość;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • trening;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • zatrudnienie na pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV należy wysyłać na adres e-mail: pyrryk@gmail.com z podaniem tytułu wiadomości “pomoc kuchenna”

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 710614b4fe083ab3