£750.00

Bez języka oferta pracy w Anglii jako opiekunka do dzieci z zakwaterowaniem, Gosport

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Gosport
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 13/06/2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Długoterminowe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 maja 2022 01:05

Prywatne ogłoszenie dotyczące pracy w Anglii na stanowisku opiekunki do dzieci. Zatrudnienie bez znajomości języka od czerwca w rejonie Gosport przy opiece nad 22-miesięcznym chłopcem i czteroletnią dziewczynką.

PONIŻEJ OPIS OGŁOSZENIODAWCY:

Witam,

Poszukujemy niani dla 22 miesiecznego chlopczyka (ur. lipiec 2020) i 4etniej dziewczynki (ur. maj 2018) w miejscowosci nad morzem Gosport.

Oferujemy wynagrodzenie co miesiąc, plus wyżywienie i własny pokój. Praca polega głównie na opiece nad dziećmi włączając wszystkie czynności z tym związane: karmienie, robienie posiłków, gotowanie obiadów, mycie butelek, sprzątanie, ubieranie, przebieranie, dbanie o higienę, spacery, zabawy, nauka itp.

Dodatkowe obowiązki:

– mycie naczyń po sobie, po wspólnych posiłkach naprzemian z rodzicami

– utrzymywanie czystości wspólnych pomieszczeń,

– oproznianie zmywarki,

– pranie (nastawianie, wieszanie, składanie)

– ogólnie pomoc w tym co musi byc zrobione przy dzieciach lub wspólnym funkcjonowaniu.

Wymiar czasu pracy: Pełny etat, praca od poniedziałku do piątku od 6 do 16.30-17 . Plus 2 razy w tygodniu mama chciałaby wyskoczyć na fitness ( na 1godz i 10min ) .W jedną sobotę / niedzielę w miesiącu rodzice chcieliby gdzieś razem wyjść (na kilka godzin, oczywiscie bedzie to ustalone z wyprzedzeniem). Wyjścia wieczorne/nocne będą dodatkowo płatne.

Doświadczenie wymagane, aczkolwiek najważniejsze sa chęci i podejście do dzieci. Szukamy kogoś kto kocha pracę z dziećmi i ma dużo cierpliwości. Wymagana jest wysoka higiena osobista. Dzieci lubią spędzać czas na zabawach, wspólnym rysowaniu, malowaniu, układaniu klocków itp. W pogodne dni lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Szukamy osoby, która będzie lubiła zabawę z dziećmi I będzie starać się je zaangażować. Dzieci nie lubią jak się spędza czas na telefonie. My nie pozwalamy im spędzać za dużo czasu na tabletach czy przed TV.

Wymagania to referencje, gotowość do pracy na dłużej, ciepła osobowość, cierpliwość i dobre serce.

Ważne musi być to osoba niepaląca i nie mająca żadnych nałogów.

Stawka to £750 miesiecznie.

Pozdrawiam

Gabriela

gabriela.koszczuk@gmail.com

ID ogłoszenia: 2646287bd22d04fa