£10,50-12,50 GBP/h

Bez języka oferta pracy w Anglii na produkcji samochodów od zaraz fabryka w Derby

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Derby
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2021 00:29

Fabryka samochodów z Derby UK szuka od zaraz chętnych do legalnej pracy w Anglii na produkcji przy montażu. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego jest możliwe. Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione odpłatnie niedaleko miejsca pracy.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Derby

Start: od zaraz

Zarobki: 10,50-12,50 GBP/h

Liczba miejsc: 10

Zadania:

Montaż samochodów osobowych na linii produkcyjnej z pomocą elektronarzędzi. Również zadania związane z kontrolą jakości.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie mechaniczne będzie atutem
  • gotowość do stałej pracy w UK
  • możliwość do szybkiego podjęcia zatrudnienia
  • brak problemów z prawem i używkami

Oferujemy:

  • docelowo stałą pracę
  • atrakcyjne warunki uzależnione od posiadanych kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opieka polskojęzycznych pracowników na miejscu
  • firma zapewnia bezpłatne szkolenie wdrażające oraz kurs językowy

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Produkcja samochodów Derby″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 142618af5ee3ccbc