£7,50 - 15,00 na godz.

Bez języka oferta pracy w Anglii produkcja okien od zaraz fabryka w Kent UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kent
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 01:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji okien aluminiowych albo UPVC. Zatrudnienie w fabryce z Kent bez znajomości języka dla pracowników produkcji.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kent.

Wynagrodzenie: 7,50 – 15,00 GBP na godz. w zależności od posiadanego doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracę od poniedziałku do piątku oraz w soboty;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zatrudnienie na produkcji okien aluminiowych oraz UPVC;
  • zatrudnienie na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji okien aluminiowych lub UPVC;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o wysłanie swojego CV na adres e-mail: info@grabex.co.uk z podaniem stanowiska: Pracownik Fabryki UPVC lub Aluminium

Źródło: sotland.pl

ID ogłoszenia: 850607435865bc5b