£do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Anglii przy pakowaniu owoców od zaraz Evesham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Evesham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 02:47

Sortowania owoców zatrudni pracowników do pakowania, sortowania owoców. Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka od zaraz. Oferta od 20 stycznia 2015.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Lokalizacja: Evesham, Anglia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz, start pracy już od 20.01

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na sortowaniu, ważeniu, kontrolowaniu jakości i wysyłce owoców do klientów.

Oczekiwania:

  • wyłącznie osoby zamieszkujące w Anglii
  • brak specjalnych wymagań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego jednak nie jest to obowiązkowe
  • kandydat musi być osobą rzetelnie podchodzącą do obowiązków i pracy
  • pełna punktualność
  • możliwość przyjechania własnym samochodem będzie dodatkowym atutem – prosimy zaznaczyć ten fakt w rekrutacji będzie sprzyjała w trakcie rekrutacji

Oferta:

  • praca do kwietnia wyłącznie na zmianie nocnej
  • od maja możliwość przejścia na zmianę dzienną
  • zatrudnienie od zaraz
  • zapewnione gruntowne szkolenie stanowiskowe
  • praca już od 20 stycznia 2015

Aplikacja:
Zgłoszenia zawierające CV oraz klauzulę o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysłać na adres: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2336en/

ID ogłoszenia: 66754b869bc65ffc

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Anglii przy pakowaniu owoców od zaraz Evesham”

  1. pakowanie wędliny Liverpool 2015 na 27 stycznia 2015 @ 19:56

    Mieszkam w Londynie chetnie przyjmę pracę 07481270992 mój nr

  2. Karolina na 5 lutego 2015 @ 11:48

    Witam Czy nadal ogłoszenie jest aktualne jestem zainteresowana praca wraz z koleżanką proszę o kontakt