£7,90 brutto

Bez języka oferta pracy w Anglii wykładanie towaru w sklepie od zaraz Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 20:31

Od zaraz aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru w sklepie. Zatrudnienie w Liverpool’u bez znajomości języka angielskiego z zapewnionym zakwaterowaniem (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Liverpool

Zarobki: 7,90 GBP/h brutto

Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Praca fizyczna na sklepie polegająca na transporcie palet z magazynu oraz wykładanie towaru na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji produktów. Do zadań może należeć również przygotowywanie ekspozycji sklepowych, promocji, metkowanie towaru oraz drobne prace porządkowe.

Wymagania:
– chęci do pracy, motywacja
– gotowość do podjęcia zatrudnienie od zaraz (ASAP)
– doświadczenie sklepowe mile widziane
– język angielski nie wymagany, ale będzie przydatny
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
– brak jakichkolwiek nałogów (za palenie lub picie grozi zwolnienie)
– mile widziane osoby kontaktowe, pozytywnie nastawione, potrafiące szybko zaadaptować się w nowym miejscu

Oferujemy:
– legalną pracę w UK na dobrych warunkach
– umowę za pośrednictwem agencji
– bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika
– zapewnione zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 60 GBP/tyg.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Sklep Liverpool 08/16”

emial: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 4565796be23e214c

10 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Anglii wykładanie towaru w sklepie od zaraz Liverpool”

  1. "Sklep Liverpool" 02/16 na 26 lipca 2016 @ 07:30

    Jestem zainteresowana waszą ofertą pracy.
    Doświadczenie w handlu bardzo duże.
    Tel.kontaktowy. 515 629 714

  2. Sklep Liverpool na 27 lipca 2016 @ 15:18

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mieszkam aktualnie w Liverpoolu i pilnie poszukuje pracy.

  3. Witam jestem zainteresowana.
    Tel. Kontaktowy 794444996

  4. witm
    jestem zainteresowany pracą
    Posiadam 8 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym sklepu spożywczego
    789-306-166

  5. sklep Liverpool 08/16 na 31 lipca 2016 @ 21:25

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy posiadam aktualne badania tel. kontaktowy 48 883 629 438

  6. Sklep Liverpool 08/16″ na 2 sierpnia 2016 @ 17:02

    Witam jestem zainteresowana pracą. Aktualnie przebywam w Liverpoolu już.
    tel. 07574350472

  7. Sklep Liverpool 08/16 na 3 sierpnia 2016 @ 10:44

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Mieszkam aktualnie w Liverpoolu, posiadam doswiadczenie w pracy w sklepie.

  8. sklep Liverpool 08/16 na 3 sierpnia 2016 @ 16:44

    witam jesteś zainteresowana prace jako wykładanie towaru tel kon.501082997

  9. witam jestem zainteresowany praca od zaraz…..meil vouge277@gmail.com