£10,25 na godz.

Bez języka praca Anglia przy sprzątaniu apartamentów od zaraz w Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 października 2021 00:13

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie w Southampton bez znajomości języka przy sprzątaniu apartamentów na wynajem.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,25 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie apartamentów w Southampton, które są wynajmowane na krótki czas, tak jak hotel;
  • pracownik będzie m.in. ścierał kurze, mył łazienki, odkurzał, mył podłogi oraz wynosił śmieci.

Wymagania:

  • własny samochód, aby dojeżdżać do pracy;
  • elastyczność oraz energiczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • entuzjastyczne nastawienie do swojej pracy;
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu;
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • pracę przez siedem dni w tygodniu;
  • zatrudnienie na pełny albo niepełny etat;
  • stałą pracę.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 07833226240 (Agnieszka).

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sprzatanie_i109515

ID ogłoszenia: 37761707b362093f