£11,00 na godz.

Bez języka praca Anglia przy sprzątaniu hotelu od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2022 00:07

Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka dla sprzątaczek / pokojówek. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu hotelu. Pracodawca zapewnia w przyszłości możliwość współpracy na kontrakt.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 11,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi hotelowych;
  • pracownik będzie zajmował się m.in. odkurzaniem, myciem podłóg, myciem toalet, zmienianiem pościeli oraz ścieraniem kurzu.

Wymagania:

  • konto w banku;
  • własna działalność gospodarcza;
  • numer NIN;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodni;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • pracę w godzinach porannych i popołudniowych (przeważnie jest to 9.00/10.00 – 14/00/15/00);
  • płatny trening;
  • zatrudnienie nowych osób na zasadach samozatrudnienia, a potem możliwość współpracy na podstawie kontraktu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Anglii mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: +44 7804485581

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 39462fe42f848b54