£6,70 GBP za godz.

Bez języka praca Anglia w Bradford przy pakowaniu produktów od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bradford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 października 2015 04:27

Pilnie poszukujemy pakowaczy bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Bradford od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Bradford
Wynagrodzenie: 6,70 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik pakuje żywność na linii produkcyjnej
– przenoszenie pełnych pudełek na magazyn
– przesuwanie palet
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy od zaraz
– przestrzeganie zasad higieny osobistej oraz BHP
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie mile widziana, ale nie jest konieczna
– elastyczność godzinowa
– dostosowanie się do grafiku
– zatrudniamy jedynie osoby przebywające na stałe w UK
– wytrzymałość fizyczna
– spostrzegawczość
– należy posiadać doświadczenie na danym stanowisku

Oferujemy:
– pracę bez konieczności znajomości języka angielskiego
– zatrudnienie zmianowe od 7:30 do 16:30 oraz od 19:30 do 07:00
– konkurencyjne stawki godzinowe wypłacane zawsze na czas
– start już od zaraz
– podpisanie umowę o pracę na angielskich warunkach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego w języku angielskim na maila: l.stoczynski@claricoltd.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24di3e/

ID ogłoszenia: 465562187ecc9eba