£6,50 GBP/h

Bez języka praca Anglia w Heywood przy pakowaniu dań mrożonych od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Heywood
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 września 2015 16:36

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy do pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie z Heywood przy pakowaniu dań gotowych. Oferta na dłuższy okres dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Heywood
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie dań mrożonych przy taśmie
– kontrolowanie jakości produktów
– zadania wykonywane są z przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:
– każdy pracownik powinien zaopatrzyć się w buty ochronne oraz kamizelkę odblaskową
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– wytrzymałość organizmu
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– bez problemów z kręgosłupem
– przyjazne nastawienie
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– oferujemy pracę bez konieczności znajomości języka obcego
– zatrudnienie na dłuższy okres
– start już od zaraz
– pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00-02:00
– przez pierwsze 12 tygodni płacimy dodatkowo £43pw po 12 tygodniach bonus ten wynosi £73pw

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: peter@career-makers.co.uk o treści “heywood-night + imie + post code” bądź zadzwonienie pod numer: 07940290565

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249ene/

ID ogłoszenia: 5175607d4f397d51