€do uzgodnienia

Bez języka praca Anglia w Londynie od zaraz na magazynie części samochodowych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2020 00:04

Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka dla magazynierów. Aktualna od zaraz praca w Anglii na magazynie hurtowni części samochodowych przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na tym stanowisku pracownik będzie zajmował się realizowaniem zamówień, czyli kompletowaniem i pakowaniem paczek, a następnie ich wysyłaniem;
  • do zadań będzie należało również przeprowadzanie kontroli stanów magazynowych, dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie ogólnych zadań biurowych.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • energiczność;
  • doskonała organizacja pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • 45 i więcej godzin pracy w tygodniu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia wraz z CV na adres e-mail:

Sales@GlobalParts.co.uk albo można zgłaszać się pod numerem telefonu: +44 7894344801

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-985281.php

ID ogłoszenia: 1915f2aab7ae045f