£9,00 GBP/h brutto

Bez języka praca w Anglii na magazynie auto-części od zaraz w Exeter 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2017 00:04

Od zaraz hurtownia auto-części z Exeter poszukuje 2 komisjonerów do pracy w Anglii na magazynie. Ogłoszenie bez znajomości języka angielskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę (płatne).

Miejsce: Exeter, UK

Stanowisko: Magazynier

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 9,00 GBP/h brutto na zmianę wieczorną (zmiana dzienna 8,20 GBP/h)

Start: ASAP

Zadania:
– rozładunek dostaw towaru
– komisjonowanie, kompletowanie zamówień z pomocą skanera ręcznego
– przygotowanie wysyłek do klientów hurtowych
– pakowanie paczek dla klientów indywidualnych
– współpraca z przedstawicielami firm spedycyjnych przy wydaniu towaru
– wprowadzanie aktualnych stanów magazynowych do komputera
– raz na kwartał przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagania:
– doświadczenie na magazynie (minimum rok)
– mile widziane osoby znające język angielski
– preferowane osoby znające się na tematyce motoryzacyjne odróżniające poszczególne elementy pojazdu
– bez nałogów tytoniowych i problemów z piciem
– zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– legalne zatrudnienia za pośrednictwem brytyjskiej agencji pracy
– po okresie trzech miesięcy możliwe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– zakwaterowanie odpłatne w hotelu robotniczym oddalonym o ok 2,5 km od miejsca pracy (ok 60 GBP tygodniowo)
– pomoc w znalezieniu samodzielnego mieszkania
– terminowe wypłaty wynagrodzenia w systemie tygodniowym
– pomoc z formalnościami

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem magazyn Exeter 03/2017.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 52658ccb38237b84

2 komentarze na “Bez języka praca w Anglii na magazynie auto-części od zaraz w Exeter 2017”

  1. ja jestem chętny znam slabu jerzyk angielskie ale chce się nauczyć pracy potrzebuje pilnie jestem pracowity i solidny proszę o kontakt na numer 695336445 na pewno się dogadamy

  2. witam jestem zainteresowany tą pracą . jestem samochodziarzem

Zostaw odpowiedź do ADAM