£9,25 GBP/h brutto

Bez języka praca w Anglii na magazynie z napojami od zaraz Birmingham 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2018 20:08

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie hurtowni napojów w Birmingham. Propozycja dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: komisjoner

Liczba miejsc: 3

Start: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zarobki: 9,25 GBP/h brutto

Zadania:

– zbieranie zamówień na palety z pomocą ręcznego wózka elektrycznego oraz skanera

– ręczny załadunek zgrzewek napojów (zgrzewki mogą ważyć do 20 kg)

– owijanie załadowanych palet stretchem

– odstawianie gotowych palet na odpowiednie miejsce w magazynie

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość języka angielskiego

– zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 3 miesiące

– pracowitość, dokładność, szybkość

– dyspozycyjność na co najmniej najbliższe pół roku

– dobra kondycja fizyczna, brak problemów z kręgosłupem

Oferujemy:

– atrakcyjne zatrudnienie na brytyjskich warunkach

– zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach (50 GBP/tyg od osoby)

– pomoc polskich koordynatorów na miejscu

– możliwość zorganizowania transportu do UK dla osób obecnie przebywających w Polsce

– gwarantowany minimalny kurs wymiany funta 1 GBP = 5 PLN

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem “Hurtownia napojów Birmingham 2018”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 6525a9b9982073dc

2 komentarze na “Bez języka praca w Anglii na magazynie z napojami od zaraz Birmingham 2018”

  1. Hurtownia napojow Birmingham 2018 na 9 marca 2018 @ 09:15

    Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy n a pakowaniu napojow w Birmingham. Obecnie przybywam w wielkiej Brytani. Mam mozliwosc rozpoczecia pracy od zaraz. Mam 24 lata
    Pracowalem wczesniej w irlandii przy wylewkach betonowych oraz w angli w magazynie z ubraniami. Mam dobra kondycje fizyczna oraz jestem zmotywowany do pracy. Z gory dziekuje I prosze o szybka odpowiedz.

  2. Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy .pracowałem na roznych stanowiskach i zadnej pracy sie nie boję jestem w dobrej formie fizycznej a tagze dyspozycyjny.Dziękuję i prosze o odpowiec