£8,50 brutto

Bez języka praca w Anglii na produkcji, montażu rowerów od zaraz Wakefield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wakefield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2016 12:26

Fabryka rowerów z Wakefield UK zatrudni od zaraz pracowników produkcji do montażu jednośladów przy taśmie. Oferta bez języka angielskiego dla osób ze zdolnościami manualnymi lub doświadczeniem przy montażu na produkcji.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Wakefield UK
Zarobki: 8,50 GBP brutto/h
Start: maj 2016
Liczba miejsc: 5
Umowa: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zadania:
Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na montażu kolejnych komponentów rowerów z użyciem narzędzi ręcznych lub elektronarzędzi. Każdy pracownik odpowiada za jeden etap procesu produkcyjnego.

Wymagania:
– brak nałogów
– zaświadczenie o niekaralności
– dyspozycyjność od maja na minimum 3 miesiące
– zręczność, zdolności manualne
– dobry wzrok
– mile widziane osoby znające język angielski oraz posiadające doświadczenie na montażu produkcyjnym

Oferujemy:
– umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
– dla najlepszych pracowników możliwość bezpośredniej umowy z pracodawcą po tym okresie
– wypłata wynagrodzenia bezpośrednio na konto w systemie tygodniowym
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– agencja na czas pierwszej umowy zapewnia zakwaterowanie (koszt ok 80 GBP tygodniowo)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Produkcja Wakefield 05/16”

emial: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 675572a49a4194a4

6 komentarzy na “Bez języka praca w Anglii na produkcji, montażu rowerów od zaraz Wakefield”

  1. janusz fic na 5 maja 2016 @ 07:45

    jeztem zainteresowany tą ofertą tym czasowo mieszkam w manchezter i szukam pracy w Polsce zajmowałem się rowerami i durzo jeździłem mój ,umer telefonó 07459801493

  2. Premysl Bocok na 5 maja 2016 @ 20:07

    Witam jeztem zainteresowany oferta
    Jestem z Doncaster i szukam pracy
    Muj tel. 07742624494

  3. jestem zainteresowany pracą w kazdej chwili moge przyjechac i pracowac nr tele 721624291

  4. Robert Rybicki na 10 maja 2016 @ 16:19

    Witam mieszkam w Leeds UK poszukuje każdej pracy z zawodu jestem brukarzem. Pozdrawiam

  5. marcin m na 11 maja 2016 @ 18:51

    witam. jestem zainteresowany ta praca jak rowniez kazda inna. jestem z leeds. tel 07459540166

  6. Witam, jestem studentem Mechaniki i budowy maszyn na politechnice w Gdańsku. Interesuje mnie praca na wakacje od lipca od września. Dorze znam angielski i szybko uczę się nowych rzeczy, także moja praca w firmie byłaby korzyścią zarówno dla pracodawcy jak i dla mnie. Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do marcin m