£9,50 GBP/h brutto

Bez języka praca w Anglii od zaraz przy produkcji batonów czekoladowych Nottingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2018 08:07

Aktualna oferta pracy w Anglii dla Polaków od zaraz na produkcji czekoladowych batonów w fabryce z Nottingham. Zatrudnienie bez znajomości języka do końca roku 2018 z zakwaterowaniem zorganizowany ma miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Nottingham

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: 9,50 GBP/h brutto

Zadania:

Fizyczna praca na linii produkcyjnej w fabryce z Nottingham przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym. Zadania związane z obsługą maszyn, kontrolą jakości, pakowaniem i paletowaniem gotowych wyrobów.

Wymagania:

– dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na okres minimum 6 miesięcy

– mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej

– dokładność, pracowitość, uczciwość

– atutem będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest to wymagane

– firma nie toleruje osób z nałogami

Oferujemy:

– zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach (koszt 35 GBP/tyg. od osoby)

– zatrudnienie na okres pół roku z opcją przedłużenia

– możliwość wzięcia nadgodzin (płatne ekstra)

– dla osób podejmujących pierwszy raz zatrudnienie w UK pomagamy w kwestiach formalności

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem “produkcja batonów Nottingham 2018”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 825b3c566c2791d

4 komentarze na “Bez języka praca w Anglii od zaraz przy produkcji batonów czekoladowych Nottingham”

  1. mamuszka76 na 5 lipca 2018 @ 13:48

    Mozna sie z Państwem jakos skontaktowac w sprawie pracy?

  2. Bianka76 na 10 lipca 2018 @ 17:10

    Witam jesteśmy parą i bylibyśmy zainteresowani daną ofertą pracy. Poprosimy o kontakt w sprawie dalszych szczegółów pod numerem 519182178.

  3. Lukasz lewczuk na 14 lipca 2018 @ 05:11

    Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz mieszkam w Anglii proszę o kontakt telefoniczny nr 7448070834

  4. kandydatka-KasiaS na 19 lipca 2018 @ 09:17

    Z przyjemnością podejmę pracę oferowaną w Państwa ogłoszeniu.

    Jestem osobą pracowitą, zdyscyplinowaną, uczciwą i bez nałogów.

    Gwarantuję: rzetelne, sumienne wywiązywanie się z powierzonych zadań, punktualność, dokładność, pełne zaangażowanie.

    Aktualnie mieszkam w Polsce , to jednak nie stanowi problemu – do Anglii mogę wyjechać w każdej chwili.