£7.50-10.50

Bez języka praca w Anglii przy pakowaniu owoców z zakwaterowaniem – Chichester, West Sussex.

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na dluzej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 18:03
Tomato 6Tomato Pack House 2

Atrakcyjna propozycja legalnej pracy w Anglii dla pakowaczy. Zatrudnienie bez języka w Chichester przy pakowaniu owoców na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Opis stanowiska:

– jest to praca na produkcji przy pakowaniu pomidorow oraz sortowaniu produktów
– dla osób ze znajomością języka możliwość zatrudnienia jako operator maszyn lub linii produkcyjnej
– po odpowiednim przeszkoleniu pracownicy mogą zostać przydzieleni do załadunku i rozładunku towarów lub do obsługi wózków elektrycznych

Wymagania:

– gotowość do pracy na roznych stanowiskach, w zależności od działu
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– chęć i motywacja do pracy
– zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

– atrakcyjne zarobki (platne tygodniowo)
– zakwaterowanie platne (44.00 funty tygodniowo)
– praca w systemie 4 dni pracy na 4 dni wolne
– możliwość nadgodzin dla chetnych,
– wsparcie w organizacji przejazdów do pracy
pracę po 12 h dziennie – 11 płatnych i 1 godzina przerwy

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV proszę przesyłać na adres bognor@pro-force.co.uk z dopiskiem – pomidory, Chichester 03/2018.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Pro-Force Recruitment
85 Aldwick Rd,
Bognor Regis,
PO21 2NT

email: bognor@pro-force.co.uk

ID ogłoszenia: 9365a9d4dfb0b28f

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Anglii przy pakowaniu owoców z zakwaterowaniem – Chichester, West Sussex.”

  1. Aniawesolowska na 26 grudnia 2018 @ 23:36

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, czy ogłoszenie jest aktualne?

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Mateusz Sadlowski

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Mateusz Sadlowski »