£9,50 na godz. lub akord

Bez języka przy zbiorach owoców Anglia praca sezonowa w Exeter 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do końca września 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2020 00:55

Od czerwca 2021 z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Exeter przy zbiorach owoców malin i truskawek bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz. lub akord.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zatrudnienie na plantacji przy zbiorach owoców truskawek, a potem od sierpnia malin.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do wykonywania pracy na polu;
  • możliwość podjęcia pracy od czerwca 2021 i to nawet do końca września;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wynagrodzenie płatne na godzinę albo na akord;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • w okresie jesiennym będzie możliwość podjęcia pracy przy zbiorach warzyw.

Aplikacja:

Zgłoszenia (preferowane w języki angielskim) należy wysyłać na adres e-mail: milena.wieczorek@gazeta.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/zbiory-owocow-sezonowa-praca-w-anglii-bez-jezyka-od-czerwca-2021-exeter-uk/

ID ogłoszenia: 6835fec9fa877b3d