£Od 10,00 GBP/h

Bez języka sezonowa praca Anglia od zaraz zbiory borówki amerykańskiej w Exeter

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2022 00:19

Propozycja sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka od zaraz na farmie w Exeter przy zbiorach owoców borówki amerykańskiej. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu przez okres zbiorów – 6-8 tygodni.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców

Miejsce: Exeter

Wynagrodzenie: 10,00 GBP/h lub akord

Liczba miejsc: 15

Start: lipiec 2022

Zadania:

Fizyczna praca na plantacji owoców przy ręcznym zbiorze owoców borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • chęci do pracy w polu
  • dyspozycyjność od lipca na około 6-8 tygodni
  • mile widziany język angielski
  • pracowitość, dobra kondycja

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na cały okres zbioru w domkach typu holenderskiego
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe lub na akord wypłacane w formie tygodniówki
  • możliwość zatrudnienia przy zbiorach warzyw w okresie jesiennym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę kierować zgłoszenia na podany niżej adres. Preferowane zgłoszenia w j. angielskim, które mogę pokazać bezpośrednio pracodawcy bez tłumaczenia.

milena.wieczorek@gazeta.pl

źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-anglii-bez-jezyka-zbiory-borowki-amerykanskiej-w-exeter/

ID ogłoszenia: 3562bb5a7666668