£8,21 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Anglia od zaraz zbiory borówki, malin i truskawek Wokingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wokingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: połowa lub koniec października 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 01:14

Szukamy chętnych do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach borówki, malin i truskawek. Zatrudnienie od zaraz w Wokingham bez języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wokingham.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek, malin i borówki amerykańskiej;
  • praca w systemie akordowym.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w przyczepach kempingowych na farmie (wyżywienie we własnym zakresie);
  • bezpłatne dojazdy do sklepu;
  • zatrudnienie do połowy lub końca października – długość pobytu jest określana przez osobę wyjeżdżającą.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: http://pracujzagranica.com/zgloszenie

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 775d49b3d0be2ba