£8,21 na godz.

Bez języka sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek, malin i borówki od zaraz Wokingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wokingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy października
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2019 15:26

Potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców truskawek, malin i borówki. Oferta z Wokingham UK bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wokingham.

Wynagrodzenie: na akord – stawka godzinowa 8,21 GBP.

Start: od końca czerwca.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sezonowa praca przy zbiorach truskawek, malin i borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od końca czerwca.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie na farmie odpłatnie;
  • wyjazdy od końca czerwca, lipiec/sierpień;
  • zatrudnienie dom połowy października – długość pobytu jest określana przez osobę wyjeżdżającą.

Aplikacja:

Spotkania informacyjne w sprawie pracy odbędą się w dniach 24 – 28 czerwca w Tarnowie, Rzeszowie, Przemyślu oraz Zamościu.

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 724 155 110.

Źródło: https://gratka.pl/praca/zbieracz-owocow-ziol-i-innych-roslin/ob/11968651

ID ogłoszenia: 8485d03658a2fc1e