£do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca w Szkocji przy zbiorach truskawek od zaraz St Andrews UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: St Andrews
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 00:54

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Szkocji. Zatrudnienie w St Andrews UK dla chętnych przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: St Andrews.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • ukończone 18 lat i bycie obywatelem UE albo pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy:

  • pracę przeważnie przez 6 dni w tygodniu z wolną sobotą;
  • zakwaterowanie w domkach mobilnych – wyposażone w kuchnię, toaletę, łazienkę i sypialnię z dostępem do Internetu;
  • możliwość korzystania z obozowiska, które posiada, np. siłownię i boisko;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz na stronie: https://allanhill.co.uk/application-form-polish/

Źródło: https://allanhill.co.uk/work-with-us/polish/

ID ogłoszenia: 5325ef3416a98b64