£od 90 na dzień

Bez znajomości języka Anglia praca jako kierowca kat.B w DHL od zaraz Southampton 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 lutego 2020 01:07

Pracodawca z Southampton szuka od zaraz chętnych do pracy w Anglii jako kierowca kat. B. Zatrudnienie 2020 w firmie DHL przy dostarczaniu paczek bez języka. Oferta dla osób z prawem jazdy.

Stanowisko: kierowca kat. B – jako partner delivery dla firmy DHL.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: od 90 GBP na dzień albo od liczby punktów dostarczonych przesyłek.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca przy rozwożeniu paczek dla firmy DHL na tym samym terenie;
  • nie trzeba mieć Vana.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • motywacja do pracy;
  • chęci do nauki;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • wszystkie narzędzia do pracy;
  • dziennie do obsługi jest od 80 punktów;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez wysłanie wiadomości SMS na numer telefonu: 077 15 537 046

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/delivery-driver-partner-dhl_i101480

ID ogłoszenia: 2465e270243ae055