£9,50 brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz na produkcji batonów czekoladowych Nottingham 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2018 10:55

Dla Polaków dostępna od zaraz ciekawa praca w Anglii na produkcji batonów czekoladowych w fabryce z Nottingham. Zatrudnienie również bez znajomości języka obcego jest możliwe.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Nottingham

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: 9,50 GBP/h brutto

Zadania:

Fizyczna praca na linii produkcyjnej w fabryce z Nottingham przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym. Zadania związane z obsługą maszyn, kontrolą jakości, pakowaniem i paletowaniem gotowych wyrobów.

Wymagania:

– dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na okres minimum 4 miesięcy

– mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej

– dokładność, pracowitość, uczciwość

– atutem będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest to wymagane

– firma nie toleruje osób z nałogami

Oferujemy:

– zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach (koszt 35 GBP/tyg. od osoby)

– zatrudnienie na okres pół roku z opcją przedłużenia

– możliwość wzięcia nadgodzin (płatne ekstra)

– dla osób podejmujących pierwszy raz zatrudnienie w UK pomagamy w kwestiach formalności

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxfagency@solution4u.com z dopiskiem “produkcja batonów Nottingham 2018”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 9145bd8f59c9db94

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz na produkcji batonów czekoladowych Nottingham 2018”

  1. Witam jestem zainteresowany mogę zacząć od jutra tylko gdzie mam się zgłosić po więcej informacji od kiedy mógłbym zacząć jeżeli była by taka możliwość i co będzie mi potrzebne.