£10,00 na godz.

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz pakowanie koszty świątecznych Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 grudnia 2021 00:15

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zatrudnienie w Southampton dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu koszy świątecznych/prezentowych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie luksusowych koszy świątecznych – wina, czekoladki, sery itp.;
  • praca dla kobiet.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • sumienne i rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialność oraz solidność.

Oferujemy:

  • zmiany po 8 – 10 godzin;
  • pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Southampton przy pakowaniu koszy świątecznych proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 02380226644 – wewnętrzny 1. Można także wysłać wiadomość SMS ze swoimi danymi kontaktowymi na numer telefonu: 07973421878

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/pakowanie-koszykow-swiatecznych_i110019

ID ogłoszenia: 58461a63352b2379