£8,50/h

Bez znajomości języka Anglia praca przy sprzątaniu biur od zaraz Romsey 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Romsey
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 rok
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 16:53

Bez znajomości języka potrzebne sprzątaczki do pracy w Anglii przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Romsey UK dla Polaków. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Romsey.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 19:00 do 21:00 przy sprzątaniu biur;
  • do obowiązków pracownika będzie należało: wycieranie kurzu, mycie podłóg, łazienek, odkurzanie itp.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w komercyjnym działaniu;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu (DBS check);
  • bez nałogów;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • stałą pracę z kontraktem na rok;
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy przy sprzątaniu biur w Romsey, mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres

e-mail: recruitment@sotoncleaning.co.uk

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-sprzatanie-biur-w-romsey_i94354

ID ogłoszenia: 2065cac95cd594ed