£8,21 GBP/h

Bez znajomości języka Anglia praca sezonowa przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok.2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 16:09

Atrakcyjna propozycja sezonowej pracy w Anglii dla Polaków od kwietnia 2019, bez znajomości języka. Zatrudnienie przy zbiorach szparagów na plantacji – oferujemy umowę do końca czerwca i wsparcie przy formalnościach.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Wielka Brytania.

Stawka godzinowa: 8,21 GBP/h i 9,70 za nadgodziny. Do wynagrodzenia doliczana jest premia 30 GBP dziennie pod warunkiem przepracowania całej umowy.

Start: kwiecień 2019.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory szparagów z pola.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna, w tym manualna;
  • dyspozycyjność od kwietnia 2019;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność działania w grupie;
  • solidność;
  • chęć do pracy do końca kontraktu;
  • otwartość, odwaga.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia;
  • przeszkolenie wstępne;
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy zbiorach.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę do pracy, prosimy dzwonić pod numer:

665159499

Źródło: http://www.sanok24.pl/ogloszenia/szczegoly/514311#kontakt

ID ogłoszenia: 9505c1773dcb507e