£8,90 brutto + prowizje i napiwki

Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Anglii na myjni od zaraz Bristol 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: okres próbny do końca roku, potem umowa na 12 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2017 04:05

Od zaraz poszukiwani 2 chętni do fizycznej pracy w Anglii na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Bristol UK bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu aut klientów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Bristol UK

Zarobki: 8,90 GBP/h brutto + prowizja od umytego auta + napiwki

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz – początek września

Umowa: umowa na okres próbny do końca roku, następna na 12 miesięcy

Zadania:

– kompleksowe mycie, glinkowanie, czyszenie karoserii samochodowych z pomocą myjki ciśnieniowej lub parowej

– sprzątanie wnętrz pojazdów (kokpitów, mycie szyb, trzepanie dywaników, odkurzanie)

– nakładanie politur od zwykłych wosków twardych poprzez powłoki teflonowe i ceramiczne

– nakładanie tzw. niewidzialnej wycieraczki

– zabezpieczanie uszczelek, czernienie listew, opon etc.

Wymagania:

– przed wszystkim motywacja i chęci do pracy (to najważniejsze)

– doświadczenie i znajomość języka będzie mile widziane

– gotowość do podjęcia stałej pracy w UK

– czynne prawo jazdy kat.B

– zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

– docelowo stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej myjni samochodowej

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania podwyżki wraz z nową umową

– zakwaterowanie odpłatne niedaleko miejsca zatrudnienia (ok 4km), koszt po stronie pracownika to ok 50 GBP tygodniowo

– dobre warunki socjalne

– pomoc z wszystkimi formalnościami na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim lub polskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: Myjnia Bristol 12/2017/2018.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 2465a2c9eca09877

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Anglii na myjni od zaraz Bristol 2018”

  1. Marek i Magda na 5 lutego 2018 @ 16:18

    prosze o kontakt tel 07955952412